Akce - 21% na vybrané druhy oblázků a drtí  a  -20% na obklady

Akupresurní kamínkové podložky - masážní desky

Masážní oblázková/kamínková deska pracuje na principu reflexologie (akupresurní deska na nohy). Při jejím používání jednotlivé výstupky oblázků tlačí na akupresurní body na chodidlech. Masážní deska podporuje funkci imunitního systému, krevního oběhu, uvolňuje nashromážděné toxické látky v našem těle.  Aktivují se nervová zakončení, která mají vliv na správnou funkci příslušných orgánů. Chůze po podložce může pomoci od bolesti zad, ulevit svalům, zlepšit prokrvení a dodat energii do celého těla.

Oblázková podložka je ideální doplněk do koupelny, s umístěním např. před vanu či umyvadlo. Reflexní body na Vašich chodidlech masírujete již při pouhém přešlapování na této podložce, zatímco si češete vlasy, nanášíte pleťovou masku, čistíte zuby. Reflexologické desky ručně skládáme mramorovými oblázky. Při výrobě se snažíme skloubit zdraví i krásu. Nabízíme vkusný, designový detail pro Vaši koupelnu, ložnici, chodbu nebo jinou část domova. Vybírat můžete z několika barevných i rozměrových variant.  

Nenašli jste pro Vás to pravé? Pošlete nám Vaši představu, nákres či fotografii a my se budeme snažit Vaše přání splnit.