Akce - 21% na vybrané druhy oblázků a drtí  a  -20% na obklady

Masážní desky - kamenné desky

Proč si pořídit masážní kamínkovou desku?

Reflexologická deska je přirozeně tvořena nepravidelnými výstupky, které vyvíjí tlak na akupresurní body chodidel. Přirozenou masáží chodidlo prokrvíte, uvolníte stres, napětí a urychte důležitou látkovou výměnu v těle. Masáží chodidel zlepšíte dráždivý účinek nervových zakončení, podpoříte mikrocirkulaci chodidel.

Pravidelným pošlapáváním na podložce docílíte příjemné relaxace a uvolnění.

Akupresurní masáží dodáte celému tělu hřejivou energie a celkově posílíte funkce vnitřních orgánů a imunitu.

U dětí podporuje chůze po nerovném povrchu správné vytváření nožní klenby.
Podložka s přírodními mramorovými kamínky nahrazuje zdravou chůzi po nerovném terénu. Bosou nohou si stoupnete na desku a s prvním přešlápnutím se přenesete do přírody nebo na oblázkovou pláž u moře.

Jak desku používat?

Pokud nejste zvyklí chodit bosí po zahradě a jiném nerovném terénu, doporučujeme nejdříve pošlapovat na desce v ponožkách. Chodidla si brzy zvyknou a budete moci stát na podložce bosí.

Podložku je ideální použít jako koupelnovou předložku položenou například před umyvadlem. Při každém čistění zubů, holení či odličování přešlapujte po podložce. Nejdříve ucítíte na chodidlech tlak, který bude postupně přecházet v hřejivý pocit tepla a pozvolné uvolnění.

Masážní podložku si můžete umístit také u vany, postele, prostě kdekoliv, kde pro Vás bude příjemné se na chvíli zastavit a věnovat si čas pro sebe a své zdraví.

Jak desky vyrábíme?

Desky jsou ručně skládané z mramorových oblázků ve frakci cca 7-25 cm. Kamínky nejsou usazené nahodile. Každý kamínek je v ruce několikrát otočen, než je pro něj nalezeno to správné místo a ideální naklonění, aby na chodidla vyvíjel přiměřený tlak a deska byla kamínky maximálně zaplněna.

Kamenné akupresurní desky jsou určeny prioritně pro masáž chodidel. Přírodní kámen je však sám o sobě nádhernou dekorací. Nabízíme spoustu rozměrů, tvarů, barev a motivů, aby podložky ladili do každé z Vašich koupelen. Výběr neustále rozšiřujeme, zároveň Vám na přání rádi zhotovíme desku přesně dle Vašich konkrétních představ a požadavků.

Jak o desku pečovat?

Desku opláchněte vlažnou vodou (vložte např. do vany nebo sprchového koutu). Dle potřeby přidejte jemnou desinfekci.